Popularne produkty


Nasz sklep to efekt wielomiesięcznej wytężonej pracy projektantów, pasjonatów i fanów kultowej serii animowanych filmów dla dorosłych z przygodami Kapitana Bomby. Wszystkie produkty, które są tutaj dostępne powstają w kraju i przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości. Dopieszczone, limitowane serie produktów, których nie kupicie nigdzie indziej. Wyjątkowa jakość i trwałość gwarantowana przez starannie dobranych krajowych podwykonawców i producentów. Zapomnijcie o wszystkim, co widzieliście do tej pory!

Nasz sklep to miejsce stworzone dla fanów i przez fanów. Dla osób otwartych i ceniących nieszablonowy humor, będący znakiem firmowym wszystkich filmów z Kapitanem Bombą.

Jeżeli należysz do tego grona i masz pomysł na jakiś produkt lub jesteś zainteresowany współpracą, to skontaktuj się z nami pisząc na adres sklep@kapitanbomba.pl.

Jak się to wszystko zaczęło?

Z pasji i zamiłowania do oglądania przygód dowódcy pewnego gwiezdnego patrolu oraz z dzielonego z setką tysięcy fanów specyficznego poczucia humoru… Ale zacznijmy od początku.

W 2007 roku stacja 4fun.tv rozpoczęła emisję pierwszych odcinków Kapitana Bomby, animowanego serialu komediowego będącego parodią filmów science fiction, którego znakiem firmowym był absurdalny i absolutnie niepoprawny humor z mnóstwem wulgaryzmów. W bardzo krótkim czasie serial autorstwa Bartka Walaszka zyskał olbrzymią rzeszę fanów i pozycję filmu kultowego, którymi to cieszy się do dziś. Jednak po kilku latach stacja 4fun.tv zakończyła produkcję i mimo apeli i próśb fanów nic nie wskazywało na to, żeby sytuacja miała się zmienić…

Tymczasem, jesienią 2019 roku na CDA, ukazał się wyprodukowany przez Bartka Walaszka pierwszy sezon serialu Porucznik Kabura. Przez kilkanaście miesięcy serial był jedną z najchętniej oglądanych pozycji na CDA Premium. W styczniu 2020 wyemitowany został pierwszy odcinek drugiego sezonu, a kilka miesięcy później spółka CDA S.A. oficjalnie ogłosiła przejęcie od spółki 4Fun Media S.A.  autorskich praw majątkowych do wszystkich wyprodukowanych dotąd animowanych filmów „Kapitan Bomba”, „Laserowy gniew dzidy” oraz „Kaliber 200 Volt”.

Jako platforma VOD i właściciel wszystkich praw do postaci z uniwersum Kapitana Bomby chcemy ten projekt kontynuować na wielu polach. Dajemy Wam nie tylko możliwość oglądania na CDA Premium ponad 200 odcinków przygód Kapitana Bomby i Porucznika Kabury oraz cieszenia się sukcesywnie rosnącym asortymentem sklepu kapitanbomba.pl, ale także możliwością uczestnictwa w zupełnie nowych projektach, jakie mamy nadzieję wkrótce dla Was rozpocząć. Bądźcie czujni 😉

Właścicielem sklepu kapitanbomba.pl jest notowana GPW w Warszawie spółka CDA S.A., będąca właścicielem CDA.pl, drugiej co do wielkości platformy społecznościowej wideo w Polsce oraz CDA Premium, jednego z najpopularniejszych w naszym kraju serwisów z filmami na żądanie oraz telewizją na żywo.